Uitslag optimist

06 May 01   14:54:13
 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 BEL 1003 DEMANET Corentin 3.0 1 (ocs) 1 1
2 NED 2385 Krol Steven 5.0 2 1 (3) 2
3 NED 2326 Le Fevre Steven 7.0 3 2 (10) 2
4 NED 2315 Vogel Juri 8.0 1 3 4 (5)
5 NED 2343 Jongens Marieke 9.0 (8) 1 7 1
6 NED 2365 Brink Pieter 10.0 7 2 1 (13)
7 NED 2375 Groeneveld Renee 10.0 2 (12) 5 3
8 NED 2316 Fokkema Margriet 11.0 3 (6) 5 3
9 NED 2324 Goosen Christiaan 13.0 4 3 6 (12)
10 BEL 1009 DE BIE Lien 13.0 6 4 3 (25)
11 NED 2374 Koning Hilbert 16.0 4 5 7 (18)
12 NED 2386 Broekens Douwe 16.0 5 7 (12) 4
13 BEL 1007 MOULAERT Wim 17.0 5 8 (19) 4
14 NED 2322 Schaardenburg Rutger v. 20.0 7 5 (16) 8
15 NED 2384 Zweistra Astrid 22.0 10 8 4 (11)
16 NED 2352 Galle Tim 25.0 6 13 6 (22)
17 GER 10488 Golnik Christiaan 26.0 (14) 11 2 13
18 NED 2334 Pelt Gijs 26.0 11 6 9 (12)
19 GER 10456 Panuschka Amelie 27.0 12 13 2 (15)
20 NED 2220 Bekker Lars 27.0 8 4 15 (18)
21 GER 10805 Hipp Jullian 27.0 10 7 (28) 10
22 GER 10200 Opalka Jens 27.0 9 9 (17) 9
23 NED 2348 Heukels Hidde 28.0 (15) 9 14 5
24 NED 2380 Bunt Willem-Jan vd 31.0 (16) 15 9 7
25 NED 2337 Fokkema Lidwien 32.0 18 (33) 8 6
26 NED 2271 Schuurman Mark 33.0 16 11 (17) 6
27 NED 2336 Valk Rens 33.0 12 (14) 11 10
28 NED 2280 Segers Jeroen 34.0 9 (22) 18 7
29 NED 2373 Mulder Mandy 36.0 15 10 11 (31)
30 NED 1741 Bouwmeester Marit 39.0 (26) 15 15 9
31 BEL 949 Seynaeve Barbara 43.0 14 (ocs) 18 11
32 BEL 939 LECLERCQ Wolfgang 44.0 (35) 14 8 22
33 BEL 999 STUER Yvanne 45.0 (17) 12 16 17
34 NED 2268 Schiltkamp Steyn 46.0 (23) 20 10 16
35 NED 2196 Haas Quinten de 47.0 13 17 (22) 17
36 GER 10916 Usinger Michael 47.0 17 (18) 14 16
37 NED 2307 Knegt Jorne 52.0 21 10 (ocs) 21
38 GER 10707 Brockerhoff Imke 52.0 21 19 12 (41)
39 GER 7896 Tang Florian 54.0 (28) 25 21 8
40 GER 10055 Wagner Jan Jasper 54.0 18 17 (23) 19
41 NED 2195 Prins Tom 55.0 19 22 (23) 14
42 GER 10304 Schwich Gideon 58.0 (31) 16 28 14
43 NED 2359 Kalf Pim 61.0 19 (ocs) 27 15
44 NED 2311 Heesters Balthasar 63.0 (27) 24 13 26
45 BEL 985 MAES Laura 63.0 24 (ocs) 13 26
46 BEL 1000 VAN LAER Sara 64.0 20 19 25 (28)
47 BEL 1005 Gaetan Thomas 65.0 13 24 (31) 28
48 NED 2166 Dijkstra Hielke 65.0 23 18 24 (29)
49 NED 2364 Aacken Peter v 65.0 (24) 21 20 24
50 NED 2351 Conge Kleyn le Hugo 66.0 22 23 21 (39)
51 NED 2223 Kedde Lianne 68.0 25 23 20 (27)
52 NED 2294 Erp Francine 72.0 28 25 19 (29)
53 NED 2330 Haagoort Timo 72.0 27 20 25 (dnf)
54 BEL 968 Thiers Yves 77.0 32 (ocs) 22 23
55 NED 2274 Koppenall Valentijn 79.0 (32) 21 26 32
56 NED 2193 Rijsterborgh Georgine 81.0 (36) 30 27 24
57 NED 2361 Hark Felix ter 82.0 26 (40) 26 30
58 NED 2342 Munneke Robert 84.0 39 16 29 (dnf)
59 NED 2362 Poelgeest Erik van 84.0 41 (45) 24 19
60 BEL 88 Zinque Nicolas 84.0 22 29 (39) 33
61 BEL 987 Seynaeve Xavier 84.0 25 28 (37) 31
62 BEL 944 CLEEREN Koen 88.0 29 (32) 32 27
63 NED 2087 Dijkstra Rikst 88.0 31 27 30 (34)
64 NED 2127 Rietschoten Nicole 89.0 34 26 29 (42)
65 GER 10535 Kohler Anne 95.0 34 41 (dnf) 20
66 NED 2338 Vreeken Sebastiaan 98.0 33 (ocs) 40 25
67 BEL 1001 Thijs Thibault 98.0 (40) 27 37 34
68 BEL 960 Verwee Jean 100.0 (47) 28 36 36
69 NED 1775 Loo Rik v 100.0 29 38 33 (44)
70 NED 2327 Hendriksen Joost 100.0 30 (46) 34 36
71 NED 2318 Ubbink Rose 100.0 (35) 33 35 32
72 NED 2381 Bruyn Merel 102.0 33 26 43 (47)
73 BEL 983 WILLEMART Mathieu 104.0 39 35 (44) 30
74 BEL 1010 DEMEESTER Fauve 106.0 (dnf) 36 30 40
75 NED 2165 Blokland Jeff 108.0 (dnf) 34 39 35
76 NED 1808 Juray Margot 112.0 42 39 31 (dnf)
77 NED 2278 Vuure Jasper van 112.0 (43) 37 38 37
78 NED 2350 Erp nicole 113.0 48 30 35 (52)
79 NED 2199 Balla Sandor 116.0 (59) 29 34 53
80 NED 2332 Robaard Manon 118.0 37 31 (dnf) 50
81 GER 10402 Berg Arne 121.0 20 (ocs) ocs 21
82 BEL 942 Thijs Julien 121.0 40 31 50 (dnf)
83 NED 1833 Juray Bruno 123.0 (46) 43 45 35
84 BEL 959 Balcaen Louis 124.0 38 45 41 (dnf)
85 NED 2320 Keijzer Ava 124.0 42 44 (48) 38
86 NED 2371 Bladel Axel van 125.0 44 49 32 (dnf)
87 NED 2273 Hoeve Ad van 125.0 37 50 38 (dnf)
88 NED 2396 Li Dehwy 128.0 53 34 (dnf) 41
89 NED 2397 Stumpel Pim 128.0 (57) 38 42 48
90 NED 2383 Slemmer Maret 129.0 60 36 33 (dnf)
91 BEL 1008 MOULAERT Lyske 129.0 43 (51) 42 44
92 NED 2069 Keijzer Nina 131.0 (58) 35 47 49
93 BEL 841 Nuttin Thibault 131.0 (49) 43 46 42
94 NED 2164 Hoeffnagel Remco 132.0 50 37 45 (dnf)
95 GER 9616 Panuschka Wolfgang 133.0 46 47 (56) 40
96 NED 2331 Rossum Thomas van 135.0 (54) 52 40 43
97 BEL 996 Serres Scott 137.0 59 42 36 (dnf)
98 GER 10464 Jahrmarkt Boy 139.0 36 (dnf) ocs 23
99 BEL 951 SEYNAEVE Mathieu 139.0 55 (58) 41 43
100 BEL 1012 Pereira Marco 140.0 (56) 41 53 46
101 BEL 956 LEFEVERE Didier 141.0 53 (ocs) 51 37
102 NED 2372 Bladel Sander van 143.0 57 42 44 (dnf)
103 GER 10663 Turk Michael 145.0 30 (dnf) dnf 33
104 NED 2344 Pree de Chantal 146.0 44 48 54 (dnf)
105 NED 2346 Egmond Hein van 146.0 51 48 47 (dnf)
106 NED 2388 Burgman Robin 146.0 47 50 49 (dnf)
107 BEL 1014 Balcaen Lander 150.0 61 39 50 (dnf)
108 BEL 965 Verhofstede Sebastien 158.0 (65) 54 53 51
109 BEL 1006 BRICOULT Amélie 159.0 50 55 54 (dnf)
110 NED 2287 Rijsterborgh Anne 160.0 (dnf) 49 57 54
111 NED 2360 Schiffart Johan de 162.0 49 32 (dnf) dnf
112 NED 2266 Groot Thijs 163.0 51 54 58 (dnf)
113 BEL 991 Deliens Barnabe 164.0 52 57 55 (dnf)
114 BEL 930 STRAUS Eva 168.0 41 (dnf) dnf 45
115 NED 2103 Notten Pieter van 168.0 69 47 52 (dnf)
116 NED 2400 Haakman Jochem Bart 170.0 62 56 52 (dnf)
117 GER 10850 Propper Sebastian 172.0 11 (dnf) dnf dnf
118 NED 2379 Veen Jesper van 172.0 64 59 49 (dnf)
119 NED 1888 Thijssen Steven 173.0 (dnf) 46 46 dnf
120 NED 1920 Laan Tom van der 175.0 63 52 60 (dnf)
121 BEL 972 Loock Nicolaas v/d 178.0 62 61 55 (dnf)
122 NED 1748 Zweers Ewout 179.0 68 60 51 (dnf)
123 NED 971 Hanewacker Bas 181.0 61 40 dnf (dnf)
124 NED 1615 Helmer Maaike 182.0 45 (ocs) 56 ocs
125 BEL 1004 Bossche Pieter v/d 183.0 dnf (dnf) dnf 20
126 NED 2052 Bonsink Mark 184.0 66 (dnf) dnf 38
127 NED 2167 Witteveen Olivier 185.0 56 (ocs) 48 dnf
128 NED 2276 Tromp Reinier 185.0 52 53 dnf (dnf)
129 BEL 8 Belis Sofie 186.0 67 (dnf) dnf 39
130 NED 2157 Verhaege de Naeyer L. 189.0 64 44 (dnf) dnf
131 NED 2034 Beket Ewout 191.0 66 (dnf) dnf 45
132 BEL 1002 Danis Mael 191.0 (dnf) 51 59 dnf
133 NED 2312 Gravestein Timoty 194.0 60 53 (dnf) dnf
134 NED 2363 Bunt Eelco vd 199.0 38 (dnf) dnf dnf
135 BEL 895 Burbure Simon de 201.0 (dnf) 63 57 dnf
136 BEL 1013 VAN LAER Katinka 205.0 dnf (dnf) 43 ocs
137 NED 2376 Kiers Martje 206.0 45 (dnf) dnf dnf
138 NED 2345 Duvekot Freya 209.0 48 (dnf) dnf dnf
139 NED 2214 Graaf Steven de 209.0 67 62 dnf (dnf)
140 BEL 981 Huvelle Elisabeth 213.0 69 64 dnf (dnf)
141 GER 10689 Blettgen Clemens Conrad 216.0 55 dnf (dnf) dnf
142 BEL 976 Fontaine Bob 217.0 54 (dnf) dnf dnf
143 GBR 4903 Saxton Tim 219.0 (dnf) dnf 58 dnf
144 NED 2219 Hark Victor ter 219.0 58 dnf (dnf) dnf
145 GBR 4902 Saxton Ben 223.0 dnf (dnf) 61 dnf
146 BEL 937 DEMEESTER Maité 224.0 63 (dnf) dnf dnf
147 NED 1569 Thomas Loes 226.0 65 dnf (dnf) dnf
148 BEL 936 VERSTRAETE Charles 229.0 68 (dnf) dnf dnf
149 NED 2248 Hendriksen Evert 231.0 70 (dnf) dnf dnf
150 BEL 101 BRICOULT Benjamin 232.0 71 dnf (dnf) dnf
151 BEL 954 Belis Jeroen 241.0 (dnf) dnf dnf dnf
151 NED 2391 Asselt Bastiaan van 241.0 (dnf) dnf dnf dnf
153 NED 2086 Gestel Nils van 242.0 dnf dnf (dnf) dnf
153 NED 2281 Kedde Guido 242.0 dnf dnf (dnf) dnf
153 NED 1994 Leeuwen Gaetan van 242.0 dnf dnf (dnf) dnf
153 NED 1744 Thomas Jos 242.0 dnf dnf (dnf) dnf
153 NED 2306 Kleyweg Jasper 242.0 dnf (dnf) dnf dnf
153 BEL 923 CLEEREN Gertjan 242.0 dnf dnf (dnf) dnf
153 BEL 967 VERSTRAETE Capucine 242.0 dnf (dnf) dnf dnf
160 GER 10630 Kamrath Tim 244.0 dnf (dnf) dnf dnf

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 3.032
Copyright 1986 - 2001,
Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW E-mail: Leo.G.Eggink@wolmail.nl


Uitslag 470

06 mei 01   15:20:29
 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 NED 1 Sven Coster, Kalle Coster 4,0 (1) 1 1 1 1
2 NED 1070 Marleen de Koning, Lubke Bakker 8,0 (2) 2 2 2 2
3 NED 1066 Anne Stavenuiter, Wilco Stavenuiter 13,0 3 (dnf) 3 3 4
4 NED 1071 Matthijs Leenheer, Jurjan Kaptain 18,0 4 (dnf) 4 5 5
5 BEL 1245 An van Cauteren, Karleen Trimpe 21,0 5 3 5 (dnf) dnf
6 NED 6 Mark van Welsen, Rick van Wijngaarden 23,0 (dnf) dnf dnf 4 3
7 NED 1043 Mirjan Breebaart, Susanne Klaver 28,0 (dnf) 4 dnf dnf dnf

 


Uitslag cadet

06 mei 01   15:20:29
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 NED 8562 Max Blom, Louisa Verwers 4,0 1 2 1
2 BEL 8404 Ruben Philipse, Camiel van Noten 7,0 2 3 2
3 BEL 8518 Jim Haverhals, Roger de Munck 8,0 3 1 4
4 NED 8334 Bastaan Hartman, Inne den Toom 14,0 4 5 5
5 NED 9229 Rutger van Goethem, Axel van Goethem 17,0 6 8 3
6 BEL 9149 Vincent Parein, Arnoud Blij 17,0 5 4 8
7 NED 9039 Clemence Verwers, Francesca Verwers 24,0 10 7 7
8 NED 8411 Eduard Bosch, Louise Bosch 27,0 12 9 6
9 NED 9084 Sophie Cohen, Roxane ten Cate 29,0 7 10 12
10 NED 9174 Tjade Spier, Aimee Dirkzwager 31,0 15 6 10
11 NED 9230 Peter Jan Kaasjager, Lee Verschure 37,0 11 11 15
12 NED 9175 Claire Blom, Maarten Max Moerman 40,0 9 dnf 9
13 NED 6226 Charlotte Bosch, Marnix van der Hof 41,0 8 dnf 11
14 NED 8347 Michiel Versteeg, Lennart Haasnoot 42,0 16 13 13
15 NED 7608 Wouter van Goeverden, Kyle van Goeverden 44,0 14 12 18
16 NED 7189 Marieke Nauta, Posalie Peeperkorn 45,0 13 15 17
17 NED 8444 Caroline Heerema, Tim Berendsen 51,0 21 16 14
18 NED 6838 Eline van Goethem, Maarten Lucas vd Meern 52,0 19 14 19
19 NED 7261 Marc Hartman, Niek Heukensfeldt Jansen 55,0 18 17 20
20 NED 9228 Willem v/d Oever, Jean Paul vd Meeren 56,0 17 18 21
21 BEL 9018 Jannick Le Febre, Alexander van Riet 58,0 20 dnf 16

 


Uitslag 420

06 mei 01   15:20:29
 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 NED 49816 Bernd van Cadzand, Fokke Lucas 5,0 2 1 (3) 2
2 NED 50093 Bart Peeters, Olivier Bakker 6,0 1 (3) 2 3
3 BEL 50039 Hans de Bie, Bert de Bie 10,0 5 4 1 (dnf)
4 NED 50026 Barend Hilterman, Marc Tilanus 11,0 3 (7) 7 1
5 NED 48397 Sanne Kramer, Stijn Nauta 11,0 4 2 (10) 5
6 NED 47551 Robert Jan de Kort 16,0 (10) 6 6 4
7 BEL 49493 Koen de Preitere, Bart Verwerft 17,0 6 5 (8) 6
8 BEL 50214 Walt Spinnewijn, S Sigrun 24,0 12 (13) 4 8
9 BEL 50448 Bastian Meur, P. Barbier 25,0 (dnf) 8 5 12
10 NED 48716 Bianca Kalff, Raphael Neuner 27,0 7 10 (13) 10
11 BEL 48690 Sophie van Noten, Evy Trouillard 27,0 9 (17) 9 9
12 NED 50198 Dieter Goemaere, Bram van Biest 31,0 8 11 12 (dnf)
13 BEL 49711 J.Fr Zinque, Adrien Huvelle 33,0 (dnf) 15 11 7
14 NED 50501 Jimmy van Spronsen, Randy van Spronsen 38,0 (dnf) 12 15 11
15 BEL 49965 Michel van Konickxloo, Martine Gadenne 41,0 11 14 16 (dnf)
16 NED 46587 Sander Korsten, Arthur de Groot 42,0 15 9 18 (dnf)
17 BEL 48909 Chau Chloe, Thomas Florence 43,0 13 16 14 (dnf)
18 NED 48349 Patricia Engelvaart, Martin Buis 49,0 14 18 17 (dnf)
19 GER 50307 Robert Hemsdorf 63,0 (dnf) dnf dnf dnf
19 BEL 48307 M. Huvelle, Laurence Nuttin 63,0 (dnf) dnf dnf dnf

 


Uitslag laser

06 mei 01   15:20:29
 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 168168 Marc de Haas 5,0 2 1 1 1 (3)
2 168939 Pieter Jan Postma 8,0 1 2 (3) 3 2
3 171950 Michiel Peeters 12,0 (5) 4 5 2 1
4 167569 Sietze Jan Sietsema 16,0 3 3 (6) 6 4
5 168942 Arne Nieuwenhuis 18,0 4 5 2 (8) 7
6 167561 Alle Wijnand Roodbergen 26,0 (8) 7 7 4 8
7 167685 Jan Harwijne 27,0 (9) 6 8 7 6
8 166717 Koen Verhart 28,0 7 (11) 11 5 5
9 168930 Sander Bon 29,0 6 10 4 9 (dnf)
10 171709 Frank Mulder 43,0 12 9 9 13 (dnf)
11 168917 Dirk jan Kooistra 45,0 14 8 13 10 (dnf)
12 163825 Ronals Veraar 46,0 10 12 (dnf) 15 9
13 166368 Michiel Pals 49,0 13 14 10 12 (dnf)
14 167567 Hylke Sietsema 49,0 11 15 12 11 (dnf)
15 132254 Stefan Coppers 64,0 19 19 (dnf) 16 10
16 164981 Mark Cooper 65,0 16 17 15 17 (dnf)
17 164711 Wessel Kuik 68,0 15 13 14 (dnf) dnf
18 170274 Luc Dumonceau 68,0 18 16 16 18 (dnf)
19 166742 Pieter Algra 70,0 21 18 17 14 (dnf)
20 74636 Maarten van Eijk 84,0 20 20 18 (dnf) dnf
21 169877 Djurre de Jong 93,0 22 (dnf) dnf 19 dnf
22 170832 Rory Lillies 95,0 17 (dnf) dnf dnf dnf
23 57528 Stef de Beukelaar 99,0 (dnf) 21 dnf dnf dnf
24 171673 Renique Raoul 104,0 (dnf) dnf dnf dnf dnf
24 158074 Alberto Pereira 104,0 (dnf) dnf dnf dnf dnf

 


Uitslag europe

06 mei 01   15:20:29
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3
1 NED 1 Jeroen van Catz 4,0 2 1 1
2 NED 7 Joost van Lingen 9,0 3 4 2
3 NED 727 Annemiek Bes 13,0 6 3 4
4 NED 11 Carolein Brouwer 14,0 7 2 5
5 NED 729 Jorrit Karreman 14,0 4 7 3
6 NED 2 Wietze Zetzema 16,0 1 8 10
7 BEL 908 Wannes van Laer 21,0 9 5 7
8 NED 739 Antoinette Dobbelman 30,0 13 6 11
9 GER 14 Christiane Petzke 30,0 8 13 9
10 NED 709 Coen de Koning 33,0 14 11 8
11 NED 744 Paul Steensma 40,0 11 14 15
12 NED 710 Jildert Koopman 42,0 19 10 13
13 BEL 893 Vincent Desmet 43,0 20 9 14
14 NED 740 Merel Witteveen 44,0 12 20 12
15 NED 748 Cathelijne Huis in' t Veld 50,0 21 12 17
16 NED 746 Martijn van den Driest 51,0 16 17 18
17 NED 705 Emiel van Gent 58,0 5 ocs 6
18 NED 707 Marlies van Cleeff 59,0 17 19 23
19 BEL 901 Marie A. vande Ghinste 61,0 27 18 16
20 NED 686 Maike Landman 62,0 15 23 24
21 BEL 892 Bart Struyven 65,0 25 21 19
22 NED 1000 Jelte Baerends 69,0 29 15 25
23 NED 738 Sarah Zandboer 72,0 23 22 27
24 NED 734 S. Harwijne 73,0 26 25 22
25 NED 743 Elsebe Klomp 78,0 30 28 20
26 BEL 914 Aurelie Denis 78,0 28 24 26
27 NED 708 Marieke Poulie 81,0 18 16 dnf
28 BEL 899 Yannick Laumans 84,0 22 32 30
29 NED 669 Maarten Le Fevre 88,0 33 27 28
30 NED 679 Rob Scheepmaker 90,0 31 30 29
31 BEL 912 Johan Blondiau 93,0 39 33 21
32 BEL 902 Jessica deLaet 94,0 32 31 31
33 BEL 910 Julie Scholz 97,0 24 35 38
34 NED 717 Bieneke van Lingen 99,0 40 26 33
35 BEL 874 Karolien Gunst 100,0 34 34 32
36 NED 695 Diederik van Bouwhuyzen 102,0 37 29 36
37 NED 704 Peter Kuperus 104,0 10 ocs dnf
38 NED 702 Sven Zweistra 108,0 35 dnf 37
39 NED 623 Koen Broekens 113,0 38 36 39
40 NED 725 Birna van Riemsdijk 118,0 dnf 37 34
41 NED 699 Elise Beket 121,0 dnf 39 35
42 NED 620 Aletta Luchtenborg 126,0 41 38 dnf
43 NED 673 Geke Willems 130,0 36 dnf dnf
44 NED 594 Maren Broekens 141,0 dnf dnf dnf
44 NED 670 Rene Kalff 141,0 dnf dnf dnf
44 BEL 897 Astrid Dumonceau 141,0 dnf dnf dnf
47 NED 657 Tossings 144,0 dnc dnc dnc

 
 RDG-uitslagen zijn als volgt:

  NED 2 Wietze Zetzema race 2: 5 punten
  NED 702 Sven Zweistra race 2: 36 punten

 


Uitslag radial

06 mei 01   15:20:30
 
Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd
 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 1 Eduardo van Vianen 4,0 (1) 1 1 1 1
2 161884 Rodie v. Mackelenbergh 9,0 2 2 2 (3) 3
3 170831 Rudi Hofman 14,0 4 (8) 3 2 5
4 171692 Matthieu Moerman 17,0 3 3 4 (8) 7
5 155407 Daniel Gooyer 20,0 (11) 6 7 5 2
6 159253 Wilmar Groenendijk 23,0 5 4 5 (12) 9
7 163752 Gijs van Dorp 23,0 (6) 5 6 6 6
8 170453 Gerwin Heeringa 27,0 7 (9) 8 4 8
9 171515 Lambert Francois 33,0 10 10 (13) 9 4
10 157531 Francis Proot 33,0 8 7 (11) 7 11
11 168931 Koen Smits 44,0 9 13 9 (16) 13
12 158252 Johan Adriansen 58,0 15 15 18 10 (dnf)
13 151546 Alex Slanger 59,0 12 (19) 17 11 19
14 150346 Paul Damen 59,0 13 20 (21) 14 12
15 153968 Sven Bekker 59,0 (18) 12 16 13 18
16 158074 Alberto Pareira 60,0 17 14 14 (24) 15
17 160771 Mike Coumans 63,0 19 (21) 10 20 14
18 161688 Martje Zandboer 65,0 (21) 18 15 15 17
19 154878 Sebastiaan Zuidam 70,0 14 11 12 (dnf) dnf
20 171971 Bruno van Antwerpen 70,0 (23) 17 19 18 16
21 163061 Pim Berghuizen 80,0 (27) 25 24 21 10
22 146510 Laurent Demonet 81,0 22 22 20 17 (dnf)
23 16922 Carl-Jan vd Heide 95,0 24 24 25 22 (dnf)
24 113912 David Caubergs 97,0 25 26 23 23 (dnf)
25 146185 Tjarda Platvoet 98,0 16 16 (dnf) dnf dnf
26 166370 Benoit Lumay 105,0 20 (dnf) dnf 19 dnf
27 134250 Lisette Valk 111,0 (dnf) 23 22 dnf dnf
28 89285 Faycal Katir 112,0 26 27 26 (dnf) dnf
29 170449 Francois Grevisse 132,0 (dnf) dnf dnf dnf dnf
29 2538 Sjoerd Helmer 132,0 (dnf) dnf dnf dnf dnf
29 137296 Matthieu de Beukelaar 132,0 (dnf) dnf dnf dnf dnf
29 161869 Jan Vercammen 132,0 (dnf) dnf dnf dnf dnf

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 3.032
Copyright 1986 - 2001,
Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW E-mail: Leo.G.Eggink@wolmail.nl